speaker-info

Wiktoria Olejnik

Praca z powięzią

Łączę ciało i umysł wykorzystując trening fizyczny i mentalny. Inspiruję do zmiany swojego życia pokazując inną perspektywę i uczę jak zadbać o swój dobrostan, który płynie z kontaktu i relacji jaką ma się ze sobą. Połączenie między ciałem i umysłem jest tym kontaktem wewnątrz każdego człowieka, którego jakość warunkuje życie szczęśliwego i spełnionego życia w zgodzie ze sobą. Wspieram w naprawianiu i harmonizowaniu utraconego dobrostanu oraz towarzyszę w uelastycznianiu ciała i umysłu.

“To kim jestem dzisiaj jest wynikiem tego co się wydarzyło kiedyś.. a przede wszystkim co z tym zrobiłam! ” – Wiki.. w sensie JA.

Byłam sportowcem przez 18 lat mojego życia. Moja historia zawiera w sobie 3. złamania kończyn, cudowne wspomnienia, bezcenne doświadczenie, mądrość, którą w sobie odkryłam przez ten cały czas i odpowiednie kompetencje by uczyć innych jak dogadać i dogadywać się ze sobą dbając o ciało i umysł.

Kim jestem dzisiaj? Sobą. Składam się z bardzo dużej ilości małych kawałeczków, które są jak szkiełka, przez które w różny sposób potrafię patrzeć na świat i za którymi kryją się różne kompetencje, zainteresowania, mocne strony i też słabości. Świadomość tego bogactwa i różnorodności czyni mnie silną osobą! Czuję wewnętrzną MOC!

Moją misją, którą w sobie odkryłam jest pokazywanie ludziom, że jest inna opcja na życie. Inna perspektywa, którą jest życie swojego życia w poczuciu dobrostanu i wewnętrznego spełnienia. Ma ono związek z dbaniem o zdrowie fizyczne i psychiczne.. nawet jeśli zostały one utracone. Swoje zdrowie traciłam wiele razy. Potrafię je odzyskać i wiem, że ta misja wymaga sięgnięcia po wsparcie innych ludzi. Jestem tym człowiekiem, do którego teraz Ty możesz zgłosić się po wsparcie.

Dbam o siebie i uczę tego we współpracy z innym człowiekiem. Dbam o ruch i odpoczynek. Dbam o harmonię. Dbam o umysł i ciało. Rozbudzam energię YIN. Dbam by żyć w zgodzie ze sobą!

Jeśli chodzi o formalne kompetencje i to, co stoi za mną w postaci wykorzystywanych metod to są to ukończone studia magisterskie na kierunku fizjoterapia w Poznaniu na UMP. Współpraca z Centrum Ruchu i Terapii BODYWORK, w którym byłam trenerka i koncentrowałam się na obszarze treningu medycznego. Wzbogaciłam swoje kompetencje o wiedzę z zakresu psychologii sportu w nurcie pozytywnym podczas podyplomowych studiów na SWPS. Wykorzystuję tez model terapeutyczny IFS, w obszarze którego zdobyłam certyfikat ukończenia treningu na Poziomie 1. Ukończyłam kurs nauczycielski YIN jogi i kurs wprowadzający z jogi świadomej traumy. Aktualnie zajmuje się pracą z ciałem i umysłem w oparciu o całe moje doświadczenie zawodowe i życiowe. Całość mojego spojrzenia na człowieka obejmuje ruch i bezruch, ciało i umysł, aktywność i odpoczynek. Uczę i inspiruję, wspieram w budowaniu, naprawianiu, harmonizowaniu, uelastycznianiu i wzmacnianiu relacji między ciałem i umysłem. Pokazuję inną perspektywę. Jestem zmianą i tym samym do niej zachęcam.

Moje zajęcia

Po prostu doświadcz siebie

Sala E

Człowiek ma ciało i jest ciałem. Świadomością jest zauważenie tej różnicy. Mądrością jest jej umiejętne i właściwe wykorzystanie, które prowadzi człowieka do życia swojego życia w poczuciu dobrostanu, spełnienia i satysfakcji. Mądrość ma swoje podłoże w umiejętnym połączeniu jakości jakimi dysponuje człowiek. Ciało i umysł, a tak naprawdę relacja między nimi jest tym, co ma […]

Warsztaty
Więcej