Warunki zapisu

Warunki zapisu na warsztaty:

Możesz zapisać się na 4 warsztaty w salach C-F.

Uwaga: Wszystkie wykładu i warsztaty na sali A są bez zapisów! :) Wszystkie wykłady w sali B są bez zapisów (wyjątkiem jest warsztat oddechowy w sali B na który są zapisy).

Zapisy nie dają gwarancji uczestnictwa w warsztatach.

Listę warsztatów na które zostałeś/aś zapisany/a możesz zobaczyć po zalogowaniu w panel: panel-fspzc.pl

10 minut przed rozpoczęciem warsztatów sprawdzamy obecność i wpuszczamy na salę, w przypadku braku obecności na 5 minut przed rozpoczęciem Twoja rezerwacja przepada.

Jak się zapisać na warsztaty? Po zaksięgowaniu płatności za festiwal masz możliwość rejestracji na warsztaty w panel.  Zapisywać się można do 27.08.2020 godziny 14:00, zapisy po tym czasie nie będą możliwe i uwzględniane i nie będziesz miał/a możliwości uczestnictwa w warsztatach na zapisy!

 

ZAPISY NA WARSZTATY:

Jeśli zapisałeś/aś się na warsztaty w salach C-F koniecznie staw się przed salą na 10 minut przed rozpoczęciem warsztatu, 5 minut przed rozpoczęciem warsztatu Twoja rezerwacja przepada!
System zapisów na warsztaty zostanie zamknięty 27.08.2020 o 14:00, po tym czasie nie będzie możliwości zapisu na warsztaty w salach C-F! W panelu możesz sprawdzić na jakie warsztaty jesteś zapisany/a. Nie ma możliwości na miejscu sprawdzenia tego przez obsługę!

Panel zapisów na warsztaty: panel-fspzc.pl

Na wydarzenia na sali A i B nie ma zapisów, jednak na warsztat oddechowy metody Butejki w sali B wyjątkowo obowiązują zapisy!
Sala A pomieści do ok 200 osób (nigdy nie zabrakło miejsca), sala B do 40 osób (decyduje kolejność wejścia, nie ma możliwości rezerwacji miejsca).
Na miejscu otrzymasz drukowaną gazetkę z programem.

„LISTA ZWYKŁA”: Do zapisów na maksymalnie 4 warsztaty (jeśli jesteś na tej liście musisz zjawić się na 10 minut przed warsztatem na sali warsztatowe, brak pojawienia się na sali 5 minut przed warsztatem powoduje anulacje Twojego zapisu i brak możliwości uczestnictwa w warsztacie)
„LISTA REZERWOWA”: Jeśli zapiszesz się na 4 warsztaty (na listę zwykłą) i zależy Tobie bardzo na jakimś warsztacie możemy na niego (i opcjonalnie na jeszcze jeden) zapisać się na „listę rezerwową”, co w przypadku gdy w systemie internetowym zwolni się miejsce na dany warsztat bo ktoś z niego zrezygnuje, automatycznie wskoczysz na listę zwykłą na 2 dni, dostaniemy maila i masz 2 dni aby z jakiegoś warsztatu się wpisać (aby nie przekroczyć limitu 4 warsztatów na zapisy), jeśli w ciągu 2 dni (jednak nie później niż do 27.07.2020 godziny 14:00) tego nie zrobisz rezerwacja przepada.
„LISTA DODATKOWA”: Możesz zapisać się na trzy warsztaty na listę dodatkowo. Przy rejestracji otrzymasz dwie „przepustki” czerwoną (wyższy priorytet) i żółtą (niższy priorytet) które musisz podpisać swoim imieniem i nazwiskiem (czytelnie drukowanymi literami). W przypadku wolnych miejsc na danym warsztacie 5 minut przed rozpoczęciem warsztatu będziemy wyczytywać nazwiska z listy dodatkowej, pierwsze osoby które zgłoszą się po wyczytaniu ich nazwiska i pokazaniu „czerwonych przepustek” wchodzą na dany warsztat, w dalszej kolejności wyczytane osoby z „żółtą przepustką”. Może być konieczne okazanie dowodu osobistego!

Serdeczna prośba – zanim napiszesz z pytaniem, sprawdź czy nie ma na nie odpowiedzi na stronie swiadomosc-ciala.pl/najczesciej-zadawane-pytania/ lub na wydarzeniu na facebooku.

Z góry dziękujemy za wyrozumiałość.